W dniu 19 maja br. odbyły się Międzynarodowy Turniej Taekwondo Olimpijskiego w kategorii juniora „Bydgoszcz Cup”, na których to Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża był reprezentowany przez Tomasza Wieczorka, kategoria wagowa -53 kg, Bartosza Niedźwieckiego, kategoria wagowa -68 kg i Sebastiana Sutkowskiego, kategoria wagowa -73 kg . W sumie wystartowało ponad 300 zawodników z Polski i Europy. Tomasz Wieczorek w pierwszej walce trafił na obecnego wicemistrza Polski, którego pokonał w dogrywce o tzw. „złoty punkt” 1:0. Następnie walczył z Mistrzem Polski, któremu nie dał żadnych szans pokonując go 15:9. Kolejne walki przeszedł także bez problemu. Ostatecznie zajął II miejsce ulegając jedynie reprezentantowi Międzyrzecza Podlaskiego, przegrywając 4:3. Sebastian Sutkowski po pierwszej wygranej walce trafił na przyszłego zwycięzcę swojej kategorii wagowej. Przegrywając nieznacznie w drugiej rundzie, nie ukończył walki przez kontuzje. Zawodnik zajął 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Bartosz Niedźwiecki, w pierwszej walce pokonał w pięknym stylu reprezentanta Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Olsztyna, wygrywając z nim 7:0. Niestety, po tak dobrze rokującym początku, kolejnej walki już nie ukończył. Po wygranej pierwszej rundzie 3:1, otrzymał 4-ty punkt ujemny, który zdyskwalifikowały go z dalszej rywalizacji. Ostatecznie został sklasyfikowany na 5 miejscu. Zawody te był sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów oraz Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. Osiągnięte wyniki dają dobre rokowania.

Kadra trenerska: Paweł Remiszewski i Marta Miller.