W dniu 24 listopada 2013 w Sierpcu zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim.
Zawody zostały rozegrane w systemie pucharowym, w których wzięło udział ok. 120 zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i podlaskiego.
Województwo podlaskie było reprezentowane przez Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża. Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża uzyskali następujące wyniki sportowe:

1. Paulina Piorunek (junior młodszy) w kategorii wagowej do 49 kg zdobyła srebrny medal
  2. Sebastian Sutkowski (junior) w kategorii wagowej do 78kg zdobył złoty medal
  3. Tomasz Wieczorek (junior) w kategorii wagowej do 59 kg zdobył złoty medal  Trenerem Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża jest Paweł Remiszewski.