Życzymy Państwu pogodnych, przepełnionych nadzieją i spokojem Świąt Wielkiejnocy. Radości z rodzinnych spotkań i aury rodzącej się do życia przyrody!  Rektor Akademii Łomżyńskiej  dr hab. Dariusz Surowik, prof. AŁ  Rada Uczelni  Senat Uczelni  oraz Wspólnota Akademicka
Wykład - wojna informacyjna - operacje informacyjne, 4 kwietnia 2024 r. godzina 12:00, Aula A2.4. Wykład poprowadzi ppor. Bartosz Głowacki
dzień otwarty CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ
Odkryj medycynę od środka!  Poznaj nowoczesną infrastrukturę Sesje praktyczne – od pobierania krwi do symulacji medycznych. Realistyczna symulacja wypadku z karetką. Doświadcz symulacji wysokiej wierności. Spotkaj pasjonatów i profesjonalistów. Zobacz, jak kształcą się przyszłe pokolenia medyków.   Jesteś, ciekawym świata entuzjastą medycyny?  Zapraszamy do Akademii Łomżyńskiej  na niezapomniany dzień pełen medycznych odkryć!
Chopin the space concert
Wydział Nauk Informatyczno-Technologicznych zaprasza na Łomżyński konkurs programistyczny oraz konkurs programowania sterowników PLC. I etap 21 marca 2024 r. - test online, II etap (finał) - 11 kwietnia 2024 r. w laboratoriach Akademii Łomżyńskiej.
życzenia
wykład