pwsip header

Uwaga konkurs odwołany!

Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia, Komisja Konkursowa wraz z Władzami Wydziału Informatyki i Nauk o Żywności Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży podjęła decyzję o odwołaniu VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego InfoTest’2020. 

Zgodnie z harmonogramem, 19 marca miał odbyć się I etap - szkolny, po którym zakwalifikowani uczestnicy wzięliby udział w II etapie - uczelnianym, planowanym na 16 kwietnia. II etap zawsze odbywał się na terenie Wydziały Informatyki i Nauk o Żywności PWSIiP w Łomży. Uczestnicy pod opieką Komisji Konkursowej rozwiązywali zadania testowe w wersji elektronicznej. Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa, w tym działania podejmowane w celu jej zapobiegania i zwalczania (m.in. zakaz zgromadzeń), uniemożliwiają przeprowadzanie konkursu. 

Serdecznie dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Wydział Informatyki i Nauk o Żywności PWSIiP w Łomży. Wyrażamy głęboką nadzieję, że w przyszłym roku bez przeszkód uda się przeprowadzić VIII edycję Konkursu Informatycznego InfoTest’2021. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w planowanym wydarzeniu. Zachęcamy też do śledzenia informacji zawartych na stronie internetowej: https://pwsip.edu.pl/infotest/start