Drukuj

Sukcesami zwieńczone zostały występy pingpongistek Klubu Uczelnianego AZS PWSIiP podczas Mistrzostw Polski Akademickiego Związku Sportowego w Gdańsku.  W grze deblowej Weronika Łuba i Lizaveta Karasiova wywalczyły tytuł Mistrzyń Polski AZS, a w turnieju indywidualnym obydwie zdobyły brązowe medale.

Dobrze zaprezentowały się wszystkie akademiczki z Łomży: w kategorii młodziczek w turnieju indywidualnym Eliza Modzelewska zajęła III miejsce, zaś Emilia Nagel w kadetkach uplasowała się na V miejscu. Justyna Gutowska w kategorii juniorek wywalczyła srebrny medal w grze pojedynczej oraz brązowy w grze podwójnej seniorek.

Turniej odbył się w dniach 28-29.08.2018 r. na obiektach AWFiS im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Zawodniczkom AZS PWSIiP gratulujemy znakomitej formy sportowej i zdobytych laurów.